Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

V hloubi srdce ...

        Každý z nás, kdo spojil svůj život s životem zvířete bohužel musí zažít ten okamžik, kdy ho jeho chlupatý společník opustí. Odejde tam, kam za ním člověk nemůže, na Druhý břeh.
Pro nás jsou naši českoslovenští vlčáci rodina, nejen pes, ale životní druh. Nejlepší kamarád, zpovědník a průvodce  po cestách života.

        Naše smečka je sice relativně mladá, přesto ji už stačily dvě členky opustit. Tady je něco málo o nich, zbytek a krásné vzpomínky si uchováváme v hloubi srdce a duše...

 Heidi - Hiki II od Úhoště


Datum narození: 6. 11. 2011
Datum úmrtí: 12. 6. 2012
Chovatel : Hana Kaufmanová


    Malá Heidi k nám přišla jako téměř pětiměsíční slečna. Už od začátku to byla velmi sebevědomá fenka s vlastním názorem. Ničeho a nikoho se nebála, do všeho se vrhala po hlavě. Bohužel to se jí stalo osudným, protože přeskočila plot a srazilo ji auto.  Opustila nás dřív, než jsme si na sebe stihli navzájem zvyknout.

*  *  *

Buccaneerca Mašké Waawanyanka

Datum narození: 21. 11. 2008
Datum úmrtí: 22.2.2012
Chovatel: Michaela a Peter van Erne
Bonitační kód: A62 Oc P3 Xv 55,6 Xf 111,3
DKK: A(0/0)
DLK: 0-0
DM:  N/N

 

    Mašké jsem poznala, když jí bylo 5 dnů. Od prvního okamžiku jsem veděla, že se bez ní neobejdu a že ona je ta pravá společnice pro mě i Darlinku. Jezdila jsem ji navštěvovat každý víkend, přestože velmi dlouho nebylo jisté, že bude opravdu moje. Sledovala jsem jak roste,  jak i ona si nachází cestu ke mě.
    Mašulka byla poněkud plašší, ale moc hodná holka. S lidmi se moc nebavila, ale o to střelenější byla při hraní s psími parťáky. Nevyvolávala konflikty, fungovala spíš jako mírotvůrce.
    Když přišel čas, zvládli jsme bonitaci a těšili se na její první vrh. Bohužel osud tomu chtěl jinak a sebral nám ji. Zemřela po silném záchvatu a dlouhém bezvědomí. Nechat ji odejít bylo asi to nejbolestivější rozhodnutí v mém životě.

TOPlist