Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Naše šedé TV hvězdy

Naši vlčáci už udělali docela slušnou filmovou kariéru. Tady jsou odkazy na jejich kusy:

*  *  *

    Rok 2014 byl pro naše šedé kožíšky doslova filmovací smrští.

    Na jaře spolupracovali při natáčení slovenské filmové pohádky Láska na vlásku na motivy příběhu Marka Twaina Princ a chuďas. Hráli překvapivě vlky a počínali si na výsost profesionálně. Pohádka by měla přijít do (slovenských) kin v říjnu. Na internetu je zatím k dispozici ochutnávka: http://www.youtube.com/watch?v=5O8Ul1wnV04

    Další akcí opět na Slovensku v krásném prostředí skanzenu Martin bylo natáčení upoutávky pro slovenskou verzi reality show Farma televize Markíza. Vlci tam ohrožovali stádo oveček...
http://www.youtube.com/watch?v=A8D4e56kj5E

    Podzimní Adršpach se stal dějištěm natáčení videoklipu parkurové skupiny In Motion. Naši vlčáci pro změnu v rolích vlků doprovázeli akrobatické výkony kluků, kteří skákali po skalách jako Tarzani. Ukázku doplníme hned jak ji obdržíme.

*  *  *

        Reportáž o ČsV v Bavorské TV - účinkují: Akeenah Runar Waawanyanka, Ema z Vlčí chaloupky, Dračice Darlin z Věrné smečky, Buccaneerca Mašké Waawanyanka, Ruby Passo del Lupo a vlčice Besinka (a vlčáci ch.s. Šedý chlup), mluví Ing. Karel Hartl.

Pro němčináře: https://www.youtube.com/watch?v=svNm3S1NCd8

*  *  *

        Akeenah a Sigrid si zahráli také v pohádce Tři životy režiséra Jiřího Stracha. Účinkují hned na začátku filmu, ale i tak není špatné pohádku dokoukat.   :-)  Tímto bychom se chtěli omluvit Vojtovi Dykovi za několik dnů v letním horku zamřelé maso, které od nás dostával jako návnadu pro naše hafany.

*  *  *

        Když si pustíte horor Les mrtvých, několikrát vás svou společností oblaží hned několik vlčáků. Jedním z nich je i náš méďa Akeenah (většina scén, kde vlk stojí nebo sedí a kouká - spíše statické záběry, na některých i běží) a doplňuje ho jeho nesmiřitelný protivník (bratr jeho družky) Bart z Věrné smečky (scény spíše dynamičtější - skoky, cenění zubů a vrčení blízko u kamery - tímto zdravíme kameramana).

*  *  *

        Prakticky celá naše smečka (společně i jednotlivě) si zahrála v několika videoklipech různých hudebních interpretů.
        Tímto je zdravíme a vyzýváme, aby dodrželi slib a poskytli nám nahrávky videoklipů nebo aspoň záběry vlčáků v akci.

TOPlist